Uważny i skupiony na kliencie

Praca z Arkiem była dla mnie bardzo ważnym etapem na drodze do określenia swoich nowych celów, odnalezienia wewnętrznych zasobów, ale również poznania przeszkód na drodze do samorealizacji. Najważniejszym efektem współpracy z Arkiem jest odkrycie i nazwanie mojego meta-celu oraz nadanie mu konkretnych przymiotów. Dzięki temu okazje do osiągniecia tego celu potrafię dostrzec w codziennych doświadczeniach.

Arek jest uważnym i skupionym na kliencie coachem. Umiejętnie prowadzi rozmowę, wykorzystuje ciekawe techniki pracy, jak również swoją ogromną wiedzę i doświadczenie życiowe. W trakcie sesji nie zwalnia tempa, prowadzi klienta w wyznaczonym kierunku, analizuje wypowiedzi wskazując synergie i rozbieżności, przypomina osiągnięte rezultaty. Tworzy życzliwą, pełną zaufania atmosferę. Z otwartością słucha klienta i podąża za jego tokiem myślenia, a w odpowiednim momencie pomaga wrócić do wypracowanych efektów. Dzięki pomocy Arka szybko udało mi się przejść do etapu poszukiwania zasobów oraz sposobów na osiągnięcie mojego celu.

Marzena P.

dyrektor biura / sektor: administracja publiczna

Wszechstronna wiedza, otwarty i kreatywny umysł

Przeszedłem coaching i mentoring biznesowy prowadzony przez Arka. Kilka tygodni wytężonej pracy nad sobą, która jeszcze w trakcie procesu zaczęła przynosić oczekiwane efekty. Godne podkreślenia w Jego pracy są: wszechstronna wiedza, bogaty wachlarz umiejętnie dobieranych narzędzi, domykanie procesów, otwarty i kretywny umysł, a także wysoka kultura osobista i uważność na klienta. Niezwykle cenne okazały się również komunikaty zwrotne pomagające lepiej zlokalizować „wąskie gardła” i szybciej wskoczyć na wyższy poziom realizacji celu. Obok osiągnięcia spodziewanych efektów, coaching nauczył mnie jak odkrywać w sobie dodatkowe zasoby i skuteczniej realizować zadania. Polecam współpracę z Arkiem na każdej płasczyźnie rozwoju osobistego. 

Sylwester Ch.

dyrektor elektrowni / sektor: górnictwo, energetyka

Inspirujące sesje

Dzięki pracy z Arkadiuszem doświadczyłam, że coaching jest interesującym procesem, który wbrew temu, co początkowo myślałam, może realnie wpływać na mój rozwój zawodowy i osobisty oraz może być bardzo budującym spotkaniem dwojga ludzi. Nauczyłam się identyfikować własne bariery, a niektóre także stopniowo eliminować. Odkryłam w sobie zasoby, które pozwalają mi pozostać w stanie równowagi emocjonalnej i podniosłam poziom samoświadomości i kontrolowania emocji.

Sesje z Arkadiuszem były bardzo inspirujące i przyjemne. Dzięki klarownie i mądrze prowadzonym spotkaniom pogłębiłam w sobie umiejętność oceny własnych możliwości i kompetencji. Arkadiusz postępował zgodnie z zasadami, które przekazał mi na pierwszym spotkaniu. Jest osobą posiadającą bogate doświadczenie życiowe, a jego ciepłe usposobienie i życzliwość pomagają w zrozumieniu trudnych sfer własnego życia, bez zbytniej krytyki. Sposób w jaki Arkadiusz prowadził nasze spotkania pozwoliły mi na lepsze dotarcie do rezultatów. Polecam Arkadiusza jako doświadczonego Coacha.

Anna Ch.

nauczyciel, tłumacz / sektor: edukacja

Czas odbytych sesji zaczyna procentować

Arek swoim sposobem bycia, inteligencją, poziomem rozmowy „otwiera” człowieka na siebie. Dzięki Arkowi przegadałam „sama ze sobą” sprawy, które zmieniły mnie. Znalazłam się w miejscu, w którym chciałam być. Zajęłam się sobą, co poprawiło mój komfort życia w życiu rodzinnym i zawodowym. Czas odbytych sesji i opracowanych strategii zaczyna procentować, co mnie niezmiernie cieszy. Polecam profesjonalne wsparcie Arka.

Joanna M.

przedsiębiorca / sektor: usługi

Otwarta i komunikatywna osobowość

Dzięki pracy z Arkadiuszem dowiedziałem się jak powinienem wykorzystywać swoje mocne strony w poszukiwaniu pracy, w jaki sposób i w jakich obszarach powinienem się poruszać. Sesja z Arkadiuszem były interesujące i merytoryczne. Osobowość i sposób komunikacji pozwalały mi czuć się swobodnie i komfortowo oraz mobilizowały mnie do wysiłku i pracy nad sobą. Uważam, że Arkadiusz posiada wiedzę, predyspozycje i cechy potrzebne w efektywnej relacji coachingowej. Polecam!

Jarosław M.

tłumacz przysięgły / sektor: usługi

Potrafi zachęcić do wysiłku i zaangażowania

Sesje z Arkiem na zawsze pozostaną w mojej pamięci, ponieważ dzięki nim odkryłam sposób na docieranie do mojej samodzielności. Spotkania  poprawiły moją jakość życia. Dzięki nim zobaczyłam drogę i kierunek, w którym zawsze chciałam iść, jednak wcześniej panujący we mnie chaos skutecznie zakłócał cel mojej wędrówki. Ćwiczenia proponowane przez Arka pozwoliły mi odkryć siebie na nowo i zobaczyć w sobie pokłady możliwości, których istnienia  wcześniej nawet nie podejrzewałam.

Na początku podeszłam do sesji bardzo sceptycznie. Byłam przekonana, że skoro to ma być tylko kilka spotkań, to nic się nie zmieni, bo przecież do zmiany potrzebujemy wielu lat. Jednak już po pierwszym spotkaniu zobaczyłam jak bardzo byłam w błędzie. Na każdym spotkaniu odkrywałam coś nowego. Czułam, że Arek jest osobą, która chce mi pomóc i której nie jest obojętny mój los. Potrafił zachęcić mnie do wysiłku i zaangażowania oraz umiał odpowiednio dopasować narzędzia do moich potrzeb. Zgodę na sesje z Arkiem uważam za jedną z moich najlepszych decyzji w życiu!

Mirka S.

nauczyciel / sektor: edukacja

Prowadzący towarzyszył mi w procesie

W moim przypadku chodziło o pracę, o ewentualną zmianę w karierze zawodowej. Uczestniczenie w sesjach coachingowych zmobilizowało mnie do tego, by zatrzymać się, przeprowadzić refleksję nad własną sytuacją, zwerbalizować swoje spostrzeżenia, jasno określić czego pragnę i dlaczego, oraz wytyczyć konkretne kroki realizowania celów. I okazało się, że realizację wielkich planów przeprowadza się od podjęcia małych kroków. Te sesje pomogły mi spojrzeć na różne sprawy z wielu nowych perspektyw i ocenić, które cele są możliwe do zrealizowania i przy użyciu jakich narzędzi (np. własnych umiejętności, doświadczenia, grupy przyjaciół-ekspertów). Jednocześnie okazało się, że większość obaw jest wyolbrzymiona i nie ma oparcia w faktach. Po zakończeniu sesji coachingowo-mentoringowych podjęłam dodatkową pracę w dziedzinie, która mnie interesuje. Prowadzący sesję był uważny w słuchaniu i skoncentrowanym na celu. Pomimo moich wielokrotnych usiłowań, nie dał się wmanipulować w rolę kogoś, kto mi wreszcie powie co mam robić, ale cierpliwie towarzyszył mi w procesie planowania i dokonywania wyborów. Ma dystans do siebie i do życia oraz poczucie humoru, co jest nieocenione, gdy trzeba zmierzyć się z trudnymi sytuacjami. 

Anna S.

tłumacz, nauczyciel akademicki / sektor: edukacja

Masz pytanie…

 

Coś Cię zainteresowało, stoisz przed ważnym wyzwaniem, zamierzasz zrealizować od dawna zakładany cel, a możesz próbujesz zmienić swoje przekonania lub pragniesz stać się bardziej uważny na siebie?
Napisz do mnie korzystając z formularza obok.

Odpowiem… a może bedę umiał pomóc.

12 + 7 =